Trieda slniečka

Triedu Slniečka budú tento školský rok 2019/2020 navštevovať naše najstaršie deti, predškoláci, a to pod vedením triednej pani učiteľky Simonety Mašlaňovej a pani učiteľky Gabriely Barborákovej.

Trieda včielky

Predškoláci budú taktiež navštevovať triedu Včielky pod vedením triednej učiteľky Viktórie Marry.

Trieda lienky

Stredná trieda Lienky je zaplnená našimi strednými deťmi, vo veku 4-5 rokov. Triednou učiteľkou bude Dana Balážová spolu s pani učiteľkou Jarmilou Provazníkovou.

Trieda žabky

Maldšiu strednú triedu Žabky bude viesť triedna učiteľka Milada Pfefferová spolu s pani učiteľkou Radoslavou Červenou.

Trieda motýliky

Najmladšie detičky v triede Motýle privíta od septembra triedna pani učiteľka Darina Gabrišová spolu s pani učiteľkou Gabrielou Balážovou.